Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 13:30   #35
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- Hmm ale ja niewiem gdzie jest ten zamek. Ja sie tam tylko przenosze, a i tak moge w nim przebywac jedynie pare sekund. Wydaje mi sie, ze magia ktora go chroni jest zwyczajnie zbyt silna dla mnie.
Tara wydawala sie lekko przerazona tym ze Tek najwyrazniej wymaga od niej aby ich zaprowadzila do Camelotu.

Erglan
Szperales w branzolecie starajac sie wpisywac rozne hasla, pod ktorymi twoim zdaniem mogly sie kryc jakies informacje ale nic nie znalazles. Przynajmniej nic odnosnie waszej aktualnej misji. Znalazles za to mnustwo informacji dla grupy Keomy. Wygladalo wrecz na to ze branzolety ktore dostaliscie nie zostaly ponownie przeprogramowane tylko zwyczajnie dostalisce stare, po poprzedniej grupie.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline