Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2018, 20:29   #337
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Diuk stanął obok swojego dowódcy. Jakie to szczęście, że Gustaw zawołał pod bramy najlepszych halabardników, dzięki temu Diuk zjawił się tam wraz ze swoim oddziałem.
- Ja się tym zajmę.- Powiedział klepiąc Barona po ramieniu.- Ludzie! LUDZIE!- Wrzasnął olbrzym, aż wrzawa na tyle ucichła, że mógł kontynuować.- Miasto jest zamknięte.- Ryk ponownie zagłuszał jakiekolwiek słowa. Diuk jedynie podniósł pięść do góry i wrzasnął.- ŁUCZNICY!- Gdy obrońcy napięli cięciwy tłum ponownie zamilkł.- Wpuściliśmy do miasta tylu ilu się dało. Odejdźcie bo potraktujemy was jak najeźdźców, a szkoda mi marnować na was gorący olej i strzały. Tu schronienia nie znajdziecie. Jedynie śmierć i głód. Idźcie do lasów. Idźcie do Nuln. Chuj wie gdzie, ale idźcie stąd ludzie. Inaczej otworzymy ogień! Rozumiemy, że Wernicky i jego banda spalili wasze wsie, ale tu nie ma dla was miejsca.- Ostatnie słowa Karl powiedział powoli i wyraźnie. - Jeśli tu zostaniecie, to traficie miedzy siły Wernickego i naszą obronę na murzę. Zginięcie, wszyscy, ale do miasta nie wejdziecie. Zrozumcie, że ta historia w żaden sposób nie kończy się tym, że wpuścimy was do miasta, a dalsze napieranie na mur skończy się użyciem siły!-
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline