Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2018, 00:57   #135
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Myślę, że teraz John w końcu zrobi to, co dawno powinien zrobić - wyciągnie i odpali latarkę, a potem się rozejrzy po korytarzu i zorientuje, skąd słychać tą kanonadę.
- W świetle latarki nie widać głównie pusty korytarz. I coś kulającego się po podłodze przy rogu z którego właśnie odbiegliście ale właściwie niezbyt wiadomo z tej odległości co to jest. Może być granat a może nie być granat.

- A kanonadę słychać od strony rufy i dolnych poziomów nieco przytłumioną/dalszą i gdzieś z wyższych poziomów zdecydowanie bliższą. Krzyki i tupoty ludzi też.



Cytat:
Potem warto byłoby chyba ruszyć w tym kierunku i dołożyć naszą siłę ognia do właściwej strony tej potyczki Aiko, co Ty na to?
- To konkretnie w którym kierunku? I nie wiem czy Aiko da radę odpisać w tej turze jak do pn wieczór się nie da rady odezwać to decyzyjność spada na Johna. Ale jakby dała radę byłoby kozacko


Cytat:
Czy Edvard widzi najbliższe drzwi?
- Tak.


Cytat:
Jeśli tak to plan jest taki, Gulbrandsen albo Barnes pomaga wejść na górę Gordonowi, a następnie podchodzą do drzwi i wchodzą do środka.
- Udaje wam się zebrać w trójkę. Ustal kolejność kto/jak wchodzi przez te drzwi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline