Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2018, 12:31   #136
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- W świetle latarki nie widać głównie pusty korytarz. I coś kulającego się po podłodze przy rogu z którego właśnie odbiegliście ale właściwie niezbyt wiadomo z tej odległości co to jest. Może być granat a może nie być granat.
Z tej odległości - czyli z jakiej? Coś więcej na temat tego przedmiotu? Jeśli trzeba, poświęcę akcję, żeby oświetlić przedmiot i przyjrzeć mu się dokładniej, acz z bezpiecznej odległości - jeśli to ma walnąć, to lepiej za blisko nie podchodzić.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- A kanonadę słychać od strony rufy i dolnych poziomów nieco przytłumioną/dalszą i gdzieś z wyższych poziomów zdecydowanie bliższą. Krzyki i tupoty ludzi też.
No tak. Na rufie też wybuchła strzelanina, bo część grupy abordażowej próbuje pewnie opanować maszynownię i nie dopuścić, by "Altmark" dał po kotłach i odpłynął A to bliżej i wyżej to pewnie Edvard i jego marynarze wymieniający strzały z napotkanymi Niemiaszkami.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- To konkretnie w którym kierunku? I nie wiem czy Aiko da radę odpisać w tej turze jak do pn wieczór się nie da rady odezwać to decyzyjność spada na Johna. Ale jakby dała radę byłoby kozacko
Wstępnie proponowałbym przebijać się w stronę bliższej kanonady, czyli na wyższe poziomy, w kierunku Edvarda i jego grupy. W ogóle rozdzielenie się było IMHO złym pomysłem.

W kwestii formalnej: deadline jest do wieczora, 29.01., tak? Jeśli tak, to wolę dać Aiko szansę, aby się wypowiedziała (tym bardziej, że od środy do niedzieli też będę wyjechany i oficjalnie AFK, chyba, że coś krótkiego z komórki skrobnę), a ostateczną deklarkę wrzucę po powrocie z wyjazdu w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek. Jeśli Aiko się odezwie, to uzgodnimy wersje, a jeśli nie, to zadecyduję sam.
Jeśli deadline jest szybszy, to będę wolał zadeklarować wcześniej (do jutra wieczór), bo na wyjeździe mogę nie być w stanie napisać pełnego posta i mogę przegapić termin.
 
Loucipher jest offline