Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2018, 14:11   #137
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z tej odległości - czyli z jakiej? Coś więcej na temat tego przedmiotu? Jeśli trzeba, poświęcę akcję, żeby oświetlić przedmiot i przyjrzeć mu się dokładniej, acz z bezpiecznej odległości - jeśli to ma walnąć, to lepiej za blisko nie podchodzić.
- Przebiegliście właściwie cały korytarz z powrotem. Więc to jakieś 20 - 25 m. Z tej odległości po prostu niezbyt widać co tam się kula w kącie z jakiego właśnie odbiegliście. By się poznać trzeba by podejść bliżej. A co do bezpiecznego zasięgu granatu to i tak w tej chwili jesteście gdzieś tak na pograniczu. Czyli albo by was sięgnął albo nie. Z bliższej odległości sięgnie was prawie na pewno.



Cytat:
W kwestii formalnej: deadline jest do wieczora, 29.01., tak?
- Właściwie deadline to jest taki:

Cytat:
Więc dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do końca tygodnia (26.I).
- Bo ja już wracam w arbait pewnie więc i wracam w tryby weekendowego pisania swoich tur no a ten 26.I to pt.


Cytat:
Jeśli tak, to wolę dać Aiko szansę, aby się wypowiedziała (tym bardziej, że od środy do niedzieli też będę wyjechany i oficjalnie AFK, chyba, że coś krótkiego z komórki skrobnę), a ostateczną deklarkę wrzucę po powrocie z wyjazdu w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek. Jeśli Aiko się odezwie, to uzgodnimy wersje, a jeśli nie, to zadecyduję sam.
Jeśli deadline jest szybszy, to będę wolał zadeklarować wcześniej (do jutra wieczór), bo na wyjeździe mogę nie być w stanie napisać pełnego posta i mogę przegapić termin.
- No jak tak to chyba najsprawniej by było jakbyś skrobnął posta przed wyjazdem. Jak mówię Aiko jest na L4 i raczej nie spodziewam się by dała radę coś napisać. Więc dopóki się nie odezwie i nie powie, że jest inaczej to raczej zostaliśmy w tej chwili we trzech.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline