Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 16:37   #84
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Zamyślony wszedł do środka. Gdy pomyślał o przepowiedni babci wydało mu się że właśnie się wypełnia.

-Inanna..-powiedział sam do siebie zamyslony i dziwnie posępny. Dreszcz przebiegł mu po plecach.

"Co to wszystko ma znaczyć?" popatrzył na Sare wyglądała pięknie w promieniach słońca wpadających przez okno.

-Moja babcia często grywała tę melodie na pianinie... a Twój tatuaż... przypomniałem sobie że taki sam wzór był na okładce jednej z jej książek...-mówił powoli ze spokojem-Babcia układała tarota tak jak Ty. Wywróżyła mi kiedyś że spotkam dziewczynę, która przypomni mi dom. Zapomniałem o mojej przeszłości... o babci i o domu rodzinnym. Aż nagle pojawiłaś się Ty... Dziwny zbieg okoliczności. Traz wierzę że mówiła prawdę. Wiem też ,że nie mówisz mi wszystkiego ale to nie ma dla mnie znaczenia. Mam do Ciebie prośbę. Jeśli masz ze sobą karty to czy mogłabyś je dla mnie ułożyć? Jedna z przepowiedni mojej babci była dla mnie bardzo niejasna... może Ty pomożesz mi ją zrozumieć...

Patrzył na nią z nadzieją w oczach. Nigdy nie próbował być szczery. Ale tutaj... w tej sytuacji... wszystko się zmieniało. zbyt wiele było tu tajemnic... musiał poznać jakieś odpowiedzi.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline