Wątek: Antykreator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 17:59   #92
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jednak mnie nie przedstawisz... pomyślałem, uśmiechając się gorzko.
Usiadłem na wskazanej przez Orfeusza poduszce.
-Nie wiele... Mamy już jedną ofiarę, ta ruda anielica - nie żyje...- tu na chwilę zadrżał mi głos-Knajpka w Limbo, Madkojebca, została "lekko" zniszczona. Reszta naszej "drużyny" działa indywidualnie a ja nie wiem w co ręce włożyć...- spuściłem wzrok, lecz po chwili spojrzałem na Demona-A co tam u Ciebie? Dowiedziałeś się czegoś?- spytałem.
Spojrzałem za dziewczyną, która poszła po drinki, na kelnerki, która rozmasowywała sobie stopy, na zaćpanego sprzedawcę i znów na Orfeusza.
-Co powiesz na współprace?- spytałem.
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 25-06-2007 o 18:01.
Panda jest offline