Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2018, 21:06   #112
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
LILY CAGE

- Czytałem notatkę. To pewne, że Dorothy była przejęta, potwierdzam - Doros mówił szeptem i zasłaniał usta. - Za jej pomocą nieznany agent przygotował łatwopalną substancję w buteleczce opisanej jako chloran potasu. Podejrzewam, że będzie chciał jej użyć do wywołania zamieszania, ale to już tylko przypuszczenia.

- Wydaje mi się ponadto, ale tutaj mogła mi się zaburzyć chronologia zdarzeń, że nieznany agent przeskoczył z ciała Lily do ciała Thoma poprzez bliski fizyczny kontakt. Z tego, co mówisz o Ninie, może to być jego typowy sposób działania, być może obliczony na zmylenie nas, o ile o nas wie.

- Wypuścił strzały i rozproszył wrogów. Błyskawice i zamęt wśród nich wprowadził. To z Księgi Samuela, chyba o nas i naszym przeciwniku. - Teo rozmawiał z Liamem, jak agent do agentem, nie jak Lily z Brianem, więc osobowość nosicielki nie powinna odczuwać dyskomfortu.

- Czy ja dobrze zrozumiałem, że widziałeś się z Niną w czasie, kiedy była nosicielką? Czy to możliwe, że powiedziałeś coś, co zdradziło, że też jesteś agentem czasu i dlatego nieznajomy skorzystał z okazji, żeby ponownie zmienić ciało? Czy możliwe, że jest ich więcej? W sensie nieznajomych agentów? Jak to się wszystko czasowo rozkłada?

- Jakkolwiek. Mam nielichy zamęt w głowie i nie bardzo wiem, jak to wszystko ugryźć. Miałem zamiar namówić Tuckera na poszukiwanie tej łatwopalnej substancji, o której wspomniałem, ale sam nie wiem. Równie dobrze mogę tobie pomóc, jeśli masz jakiś plan, albo możemy spróbować połączyć się z Ollim. Widziałeś się z nim? Masz krótkofalówkę?
 
dzemeuksis jest offline