Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 19:45   #86
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Dawno go tak nie zatkało. Usiadł obok dziewczyny wpatrzony tępo przed siebie. Natłok dziwnych informacji przerósł go. "Nieśmiertelni? Białe karty?Krąg starszych?' popatrzył na sarę. Faktycznie coś go do niej przyciągało... odkąd tylko ją zobaczył.

-Nie wyglądasz mina szaloną. Zbyt wiele tu zbiegów okoliczności żebym miał Ci nie wierzyć. "Twoja przyszlosc to biala karta chlopcze choc jednoczesnie jest juz przesadzona" tak mi powiedzial babcia. Biała karta jak u Ciebie... a wiesz co to znaczy? Że moja przyszłość zzależy ode mnie. Każdy decyduje o swym losie tak ja jak i Ty. Jeśli w czymś Ci to pomorze... pamiętam imię założyciela mojego rodu... "Inanna". A co do tej "nieśmiertelności" potwierdzają ją chyba te obrazy na korytarzu. Na każdym z nich są Ci sami ludzie. Jakby się nie starzeli...-uśmiechnął się do dziewczyny lekko i objął ją-A co do tego przyciągania... sam podejmuje decyzje co do kobiet, z którymi jestem... to żadna magia... to mój gust.-dodał szczerząc się szeroko. Ostatnie słowa wypowiedział z nadzieją że dzięki temu Sara choć troche się rozchmurzy.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline