Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2018, 23:29   #201
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Zaurus
Zaurus trzymał na muszce faceta z nożem.
- Przyjacielu, nie przynosi się noży na strzelaniny. Rączki!
Z lufy snuła smuga dymu.
- Siedemnaście - powiedział koleś.
- Co?
- To glock, ma magazynek na siedemnaście naboi.
- obrócił nóż tak, że ten złapał trochę słońca puszczając zajączka w kierunku Zaurusa. - Przyjacielu nie przychodzi się na nożową rozprawę z pustą spluwą.

David i Nitro
Slag dotarł do kolejnego budynku i znikał za rogiem.
Komunikator zatrzeszczał.
- Tu Sandy. Mamy silne interf..encje. ...czność co chwila się rwie. Nie jeste... w stanie dawać w... ...ytecznych wskazówek, nie znam ...szej sytuacji. ...aga mamy w bazie, damy go ra... ...naleźć. O ile nie jest ...onkiem spi....
Skal dobiegła do Dawida i Nitro.
- Co się dzieje? Gdzie Slag?

Margaret
Była zmęczona, ale dzik wrócił do zdrowia. Oparła się o ścianę i chwilę posiedziała wracając do równowagi. Skal pobiegła do reszty. Niallana trąciła dziewczynę ryjem mało jej nie przewracając. Tyle dobrze, że nie zechciała jej ucałować w wdzięczności.

Zaurus
Zaurus zesztywniał, mało nie zerknął na pistolet, ale w porę się opanował. Na to mógł liczyć koleś.
- Wiem, o czym myślisz, śmieciu: „Czy na pewno dobrze policzyłem?”. Szczerze mówiąc, w tej całej zabawie mogłeś stracić rachubę... musisz sobie zadać pytanie: „Czy mam dziś szczęście?” Masz śmieciu?
Facet stał bez ruchu, dopiero po chwili upuścił nóż. Allan poczuł jak coś kapie mu na gołe ramię. Zerknął kątem oka w górę, Yuriemu który stał za nim, właśnie kurczyła się skóra na pysku odsłaniając wielkie zębiska. Pierwszą myślą Zurusa było to, że jeśli rusek zmieni się teraz to będą w bardzo, ale to bardzo trudnej do wytłumaczenia dwuznacznej sytuacji.
 
Mike jest offline