Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2018, 17:28   #481
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Jak coś to, Krieger jest czasowo(już długi czas) out, jego postać jest oberwała Niespodziewanym Atakiem Fabuły i grzecznie śpi. Swoją drogą, stąd też wynika niechętne przejęcie przez Beshana funkcji przywódcy dopiero w momencie kiedy dowiedział się że sprawy stoją źle. Ustępował mu w tym, a do tego nie lubi być głównym celem.

Z tego co rozumiem są 4 duże grupy - właśnie w enginarium i generatorium, na naszym okręcie z jakiegoś archeotechnologicznoblablaheretycznobla powodu będącymi osobnymi miejscami, w barakach i w kwaterach załogi, a do tego mnóstwo małych wciskających się jak szczury w każdą szczelinę. I, czego jeszcze nie wiemy, jedna która próbuje mimo wszystko zwędzić czarnoksiężnikowi niedokończoną, dwunastometrową torpedę którą był w trakcie usuwania w bezpieczne miejsce.

Setebos zginął rozerwany na strzępy przez demony na oczach niegłupich świadków. Czyli zauważalna szansa że faktycznie nie żyje. Kaliban implodował rozrzucając coś dziwnego, wg ogólnej wiedzy także jest martwy. Jak dopytywałem o wiedzę postaci która dotarła tam chwilę później, to sprawa jest mniej oczywista niż u Setebosa.

W ogóle, jak ktoś ma jakieś niezłe pomysły(Ehran, patrzę zwłaszcza na Ciebie ;p) dla Beshana to ja chętnie skorzystam. Niby Arvelus już cośtam wspominał że i tak mam tego za dużo...ale to po prostu wybiorę najsłodsze owocki.

Raga, czy twoja postać nie ma ciągle w sobie tego demona Nurgla? Beshan odrobił zadanie domowe i przy pomocy Legionisty jest w stanie go wypędzić (a przynajmniej tak mu się wydaje) a były jakieś pomysły żeby przy tym go do czegoś użyć. Pozyskanie w ten sposób trucizny/wirusa całkiem całkiem pasuje tematycznie i definitywnie podbija poprzeczkę szkodliwości, a zawsze można go też po prostu spuścić ze smyczy we wskazanym kierunku...czy też zawrzeć układ. Dostałeś go jako wątek do odgrywania? Korzystaj
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 29-01-2018 o 17:31.
TomBurgle jest offline