Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2018, 20:58   #482
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał TomBurgle
W ogóle, jak ktoś ma jakieś niezłe pomysły(Ehran, patrzę zwłaszcza na Ciebie ;p) dla Beshana to ja chętnie skorzystam. Niby Arvelus już cośtam wspominał że i tak mam tego za dużo...ale to po prostu wybiorę najsłodsze owocki.
Chętnie pomyślę.
Daj mi tylko trochę info o tym co twoja postać potrafi, czyli jakie moce masz, bo psykerzy mogą zawsze bardzo duuużo, ale to zalerzy od doboru mocy, więc nie bardzo wiem co i jak. A nie chcę rozpisywać pomysłów na użycie dominacji, iluzji, przywoływania demonów, telepatii, jak tego nie umiesz
Może być na pw, lub tylko jakoś ogólnikowo, jak chcesz to utrzymać w tajemnicy.

Masz jeszcze tego miniona w pancerzu terminatora?

Bardzo ogólnie, to zgaduję, że albo znasz telepatię, albo masz psykerów / astrotelepatów. Czyli jak Sharaeel wyłączy im radio, ty z twoimi ludźmi możesz zapewnić komunikację.
Oczywiście zakładając najgorszy scenariusz, gdzie Sharaeel będzie zmuszony zakłucić wszystko jak leci, a nie tylko buntowników.
Komunikacja i wywiad to często klucz do zwycięstwa. Oddziały dobrze skoordynowane potrafią pokonać wroga dużo silniejszego, jeśli ten nie jest w stanie reagować i się sam ze sobą porozumiewać.
 
Ehran jest offline