Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2018, 10:26   #486
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ok... właśnie straciłem odpowiedzi na pytania co miałem na A4 więc jestem zły...

Generalnie... Enginatium i Generatorium są osobnymi pomieszczeniami które sąsiadują ze sobą. To jest znacznie rozsądniejsze. Jeśli chcecie to macie prawo weta, ale to będzie oznaczać, że macie dwa Skrzydła buntowników w jedynym komponencie który nagle jest dwukrotnie ważniejszy =p

Turlałem i wyszło, że macie kilka butli skoncentrowanego gazu bojowego (ale on nie jest "ukradkowy". To ciężki beżowo-granatowy dym okropnie drażniący w zasadzie wszystko) w jakimś magazynie niedaleko mostku. To była górna granica częściowego sukcesu co w tym momencie oznacza, że przy odpowiednim wykorzystaniu zapewni wam on +1 na ostatecznym teście k10.

Cytat:
1. Co z tym chłodzeniem sekcji, o które pytałem wcześniej?
Umknęło mi to pytanie. Powtórzysz je?
Cytat:
2. Mamy jakieś pojazdy naziemne na statku? Nic wielkiego, ale najlepiej produkującego dużo paskudnych spalin (jakieś messiańskie wehikuły na przykład, tam się nie przejmują skażeniem środowiska).
Well... farciarstko dobre pytanie, ale takie życie =p
Macie na pewno coś, ALE w świątyni, a sfera bezpośrednich wpływów buntowników powoli ją obejmuje...
Cytat:
3. Ile serwitorów i servo-czaszek mam do dyspozycji? Circa, nie musi być co do sztuki.
Nie wyszło najlepiej. Masz kilka dziesiątek, ale blisko 1/4 z nich jest średnio- bądź nie-sprawna i obłądowanie ich ładunkami wybuchowymi zajmie czas... generalnie wykorzystanie ich to byłby koniec Twojej kolejki i nikt nie gwarantuje, że optymalnie je wykorzystasz
Cytat:
4. Jako że gramy storytell, w jakim stopniu dzięki swoim mocom mogę wpływać na okręt zdalnie, czy odbierać komunikaty od niego?
W bardzo ograniczonym. Otworzysz/zamkniesz gródź którą widzisz, spojrzysz przez kamerę na końcu korytarza (fizyczny kontakt z przewodem połączonym z obiektem znacznie zwiększy zasięg i możliwości), ale o skali makro zapomnij.

A co do Ciebie Ehran, to napisałeś mi posta na 14 stron A4 w najintensywniejszym okresie semestru więc czekaj cierpliwie =p

Tak czy siak do sesji nie wprowadzisz więcej sił ponad swoją postać. Dodatkowy Regent jest wystarczającym wsparciem.
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 30-01-2018 o 10:36.
Arvelus jest offline