Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2018, 16:06   #495
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja tylko dodam że komponent komponentem, ale Beshan jednak kilku "pełnoprawnych" astropatów w garści trzyma(co nawet jest wpisane do opisu statku ([Wh40k: BC] Mroczne Legendy)).
I ja się na to zgodziłem? No ok, to niech będzie =p

Cytat:
Nie byłbym aż takim pesymistą. Ehran może mieć trochę racji, bo na stronę Imperium przeszli najprawdopodobniej ci, którzy mieli najsłabszą wolę (nawet jeśli obecnie mają zapewne najwyższą).
Kapłan Ministorum by powiedział, że Ci którzy mają właśnie największą =p
To się wyjaśni gdy będę wykonywał ostatni rzut... wtedy można będzie uznać, że ta strona co wygrała to byli Ci o większej woli.

Cytat:
ie zrozum mnie źle, nie mam problemu z tym, że my ich możemy nie mieć. Mam tylko problem z argumentacją, bazującą na (niepełnym) opisie jednego komponentu.
Jak najbardziej jestem w stanie to uszanować =p
Przy czym absolutnie nie zgadzam się aby to byli pełnoprawni astropaci Z ZAŁOŻENIA... inaczej marnowaliby się będąc wykorzystywanymi tylko do jednego zadania podczas gdy mają moc taką samą jak gracze... oni MUSZĄ być słabsi, bardziej wrażliwi, mniej pewni albo cokolwiek co sprawia, że nie można ich wykorzystać w postaci psionicznej artylerii (muszę poszukać co dokładnie oznacza astropath a co astropath transcendant). Przy czym teraz gra toczy się na wyższym poziomie i jak już ustaliliśmy gdzieś tam kiedyś się na to zgodziłem by byli tam astropaci więc mogą robić za stację nadawczą

Cytat:
Nie najlepszy a począdkowy gracz Czasem to to samo, czasem nie.
(...)
Dlatego wydaje mi się, że te PR 2, to po prostu poziom począdkującego gracza, a nie wytyczna maksymalnych wyciągów astropatów.
Założeniem RT jest, że gracze są egzemplarami swoich profesji =p
I już z założenia wybijają się dużo ponad przeciętność. Wedle mojej interpretacji te 2 psy-rating to 95% astropatów osiąga (a część nawet nie, oni są skazani na granie drugich skrzypiec), a fakt, że ta dyskusja o niezgodności literek musi mieć miejsce dla mnie świadczy jedynie o głębokiej wadliwości systemu.

Cytat:
Jeśli gość jedyne co potrafi to wysyłać wiadomość wewnątrz tego samego systemu słonecznego... to kiepsko, kiepsko. Do tego wystarczy zwykła technologia.
Push + jeden kolega co sam nic nie potrafi, ale ma ten psy rating 1, albo nawet "0" i już robią się pobliskie układy gwiezdne... nie jest tak źle

Cytat:
...chociaż na Arvelusowej k10 i tak nam pewnie finalnie wypadnie 1 :P
Życie... nawet najlepsze plany mogą się w cholerę posypać =p
A na pokładzie dzieje się jeszcze kilka wątków o których na razie się nie dowiedzieliście...
To, że nie wiecie co teraz robi Pierwszy z Równych wcale nie oznacza, że siedzi na dupie.

To takie ostrzeżenie/podpowiedź aby zwiększyć wasze marne szanse, bona razie modyfikator do k10 który dla was mam wygląda bardzo... zastraszająco.

I aby była jasność.
Dyskusje w komentarzach są czysto akademickie. Póki nie zobaczę konkretnych deklaracji w postach nic z tego się nie wydarzy.
 
Arvelus jest offline