Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2018, 23:07   #505
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie plan trochę komplikuje się przy tym, że Shaarel musi być na miejscu. ([Wh40k: BC] Mroczne Legendy).
No i przy takim planie trzeba umieścić Shaarela w środku zgrupowania wroga - a potem pewnie jeszcze chciałby wyjść żywy.

Ładnie poproszony Beshan zorganizuje jedno i drugie, jakby heretek sam nie dał rady.


Właśnie uderzył mnie prosty fakt. To nasi ludzie. Nie pojawił się nikt nowy. Znamy ich. Wiemy kim są, kto jest oficerem a kto majtkiem. Jaki mają sprzęt.
Minus chaos wynikający z burdelu, ale to wciąż sporo informacji.

Konkret: kto może być tym technikiem o którym Ionaktch nadał komunikat?


Nie ma opcji ewakuacji statku(a przynajmniej o żadnej nie wiem). Jedyny prom który mamy(nie jestem pewien co się stało 3 eskadrami statków kosmicznych które mieliśmy, ale wyraźnie padło że jest 1 nadający się do tego zadania) może zabrać jedną osobę. Maks dwie. I poleci 9-12 miesięcy(Shareel mniej) w jedną stronę, a gdzie tam pozyskanie wsparcia, powrót i same naprawy.
To ewakuacja dla jednej osoby albo długotrwałe sprowadzenie pomocy dla wszystkich.

Jak dojdziemy tak daleko, to mam 2 inne propozycje rozwiązania problemu napraw, ale no. To pieśń przyszłości ;p
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 30-01-2018 o 23:26.
TomBurgle jest offline