Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 21:47   #34
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Jedyną reakcją Shannon na zachowanie Jane było podniesienie lewej brwi do góry w niemym zdziwieniu. "Totalny brak szacunku?" przeleciało jej przez głowę "A może tylko niecierpliwa, buntownicza natura?"
- Musimy się podzielić pracą- powiedziała jednak na głos.- Inaczej nigdy się nie wyrobimy. Jest nas pięcioro i każde z nas ma swoje metody prowadzenia śledztwa. Każdy jest lepszy w czym innym.- Przerwała na moment spoglądając na kolegów.- Ja jestem psychologiem i mam doświadczenie analityczne. Papiery i ludzkie motywy to dla mnie chleb powszedni. Mogę się zająć analizą protokołów i nagrań z przesłuchań, zdjęć. Chciałabym jeszcze być obecna przy przesłuchaniach.
- Zawsze co żywi ludzie to lepiej niż suchy raport- dodała z przekornym uśmiechem.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 25-06-2007 o 21:50.
Discordia jest offline