Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2018, 20:06   #1369
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Chopaki skupcie się na drugiej stronie, a nie na forcie. To ja stamtąd wycofuję ludzi żeby straty były jak najmniejsze, a wy tam krasi wysyłacie? Fort według mnie jest stracony, a plan wciągnięcia na pomost najmitów i podpalenia jest realny. Krasi jak chcecie możecie dać do budowy i obrony barykady przy pomoście. Ktoś obstawia port ze swymi ludźmi? Jest tam znaczna część moich łuczników, ale nie dowodzeni mogą się sypnąć.

Mam jeszcze pytanie jak tam było z tymi zapasami na ile starczy? Gustaw kazał wydać żywność uchodźcom, czy mi się zdawało? Jeśli zapasów jest mniej niż na trzy dni to ograniczamy racje do połowy i ewentualnie kupujemy jeszcze żywność od miejscowych. Konfiskatę zaczniemy dopiero po pierwszym ataku.

A znajdą się te świnie dla czarodzieja w magazynie?
 
Komtur jest offline