Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2018, 20:55   #118
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację

ALIENOR HOOVER

Olll odprowadził wzrokiem wychodzącą kobietę, a następnie zwrócił pytające spojrzenie na dwóch pozostałych agentów, oczekując jakichś wyjaśnień. Poczekał też, aż pozostałe dwie osoby opuszczą kuchnię - na szczęście zrobiły to szybko pozostawiając po sobie bałagan. Nie tracił czasu - życie pokazało, że każdą możliwość trzeba było wykorzystywać jak najsprawniej. Wręczył każdemu krótkofalówkę, jednocześnie wyjmując szmatkę i udając, że czyści blat stolika na wypadek pojawienia się nieproszonych gości.
- Są ustawione na nieużywaną częstotliwość. Nie udało mi się wiele dowiedzieć o celu naszej misji - przyznał od razu. - Za dużo problemów z Jonesem i prawdziwym życiem Alienor. Znalazłem natomiast tajną klatkę schodową.
W kilku zdaniach opisał lokalizację przejścia, które odnalazł.
- Prowadzi do wyjścia na powierzchnię. Na dole jest wejście do gabinetu na minus cztery, leżącego dokładnie pod pomieszczeniami szefowej trójki. Roosenbaum, słyszeliście to nazwisko? Na dół jest wejście na minus pięć, niestety tam jest kamera, nie ryzykowałem przejścia. Jestem niemal pewien, że jest to wyjście dla naszego celu. Dostęp jest bardzo ograniczony, nie wiem nawet czy kamera jest podłączona do monitoringu dostępnego dla strażników z piętra minus jeden.
 

Ostatnio edytowane przez Sekal : 01-02-2018 o 21:32.
Sekal jest offline