Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2018, 02:08   #44
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Panie Elzacher czy mam rozumieć, że zostaniemy przyjęci w państwa szeregi? Byłoby to dla mnie zaszczytem. Służyć mogę wiedzą medyczną i leczeniem choć nie tylko. Niech mi pan powie czy ciało zostało poddane sekcji? Wiele osób w sytuacji zagrożenia życia ma niestandardowe metody zabezpieczenia dowodów. Kwatera pan wybaczy określenie - obiektu została dokładnie przeszukana? Wiemy czy mieszkał sam? Żywi najbliżsi współpracownicy? - Borys zadał pierwsze pytania jakie przyszły mu na myśl. Potem kontynuował. - Czy w przypadku zatargów z prawem podczas działań pod przykrywką w razie wizyty w lochu możemy liczyć na pomoc? To może skrajny przykład jednak chciałbym wiedzieć jak najwięcej z zakresu informacji ale również możliwości jakie posiadamy. Nigdy nie wiadomo co i kiedy się przyda.
 
Icarius jest offline