Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2018, 12:45   #119
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
LILY CAGE

Zawołał Jonatan Dawida i powtórzył mu całą rozmowę. Teo - w miarę możliwości Lily - powtórzył Darianowi wszystko to, co chwilę wcześniej zrelacjonował Liamowi. Nazwiska Roosenbaum nie kojarzył, sam nic więcej nie odkrył, ani nie miał nic do dodania.

- Wydaje się, że moje odkrycia dodają tylko tło, natomiast wasze popychają misję do przodu. Ponadto skończyły mi się tropy, więc z chęcią dostosuję się do waszych planów, czy pomysłów.

- Aczkolwiek z tego, co mówisz i o ile dobrze zrozumiałem, sensowną taktyką byłoby przyczajenie się w okolicach wejścia na -5. I to przynajmniej w dwie osoby. Trzecia mogłaby wtedy badać pozostałe otwarte poszlaki.
 
dzemeuksis jest offline