Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2018, 09:06   #532
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pytanie - czy jakieś chemikalia stosowane przez Sharaeela (czy to do konserwacji sprzętu, czy do czyszczenia, czy w eksperymentach) są wyjątkowo toksyczne dla ludzi?
Mam plan na taką mini dywersję, ja z serwitorami z przodu, a servo-czachy przez kanały wentylacyjne i od tyłu wbijają buntownikom pokryte owym świństwem igły.
Hmmm... <turlu turlu +2> wynik: 12. Yup. Masz coś takiego. Ale z drugiej strony nie masz oddziału uderzeniowego serwitorów. Pierwszy raz o tym słyszę (a jeśli gdzieś było wcześniej to proszę mi palcem pokazać) i możesz ich sobie skonstruować w przyszłości, ale teraz masz takich bojowych najwyżej kilkunastu.
Wciąż wasi ludzie są wam niezbędni.

Cytat:
60m przedpola to dla mojej postaci też dość niewiele, chętnie się podejmę rozebrania takiej barykady.
Pamiętaj Ehran to co powtarzam wszytskim od początku sesji... gramy Story Telling, a nie na mechanice. Inaczej wasze postaci byłyby dramatycznie silniejsze od Ionachta i one by one-hittowały daemon princów a nawet czołgi, co jest poziomem mocy, w mojej opinii, niegrywalnym.

Oceniając co Twoja postać potrafi zastanów się co przeciętny typek na waszych punktach dałby radę zrobić, a nie co cyferki w waszej karcie postaci sugerują (bo wasze postaci mordują "zwyczajnie" rozpisanych typków nawet na 20-25 tysięcy, a prawdopodobnie i dużo więcej).


Ionacht jest od Ciebie dużo twardszy, tak samo mobilny no i on ma jeszcze hard target limitowany do skoków.

Tych 60 metrów chroni przynajmniej 10-12 sztuk broni ciężkiej + to co sami przynieśli w swoich rękach. Jak pójdziesz sam to cała się na tobie skupi. Sam oszacuj szanse powodzenia takiej szarży =p

I tak zaznaczę, że jeśli spodziewacie się, że da się przelecieć nad umocnieniami to jesteście w błędzie. One sięgają sufitu.
 
Arvelus jest offline