Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2007, 23:25   #31
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Sariel zakonczyla bezowocne przeszukiwania trupa. Oprocz zlota i pierscienia nie znalazla nic ciekawego. Pierscien sciagla nie pytajac nikogo o zdanie i dokladnie sie mu przyjzala. Wtem jej wzrok padl na lisza. Wokol niego az buzowalo od czarnej magi. Zaklecia i kolory byly piekne jednak serce elfki scisnelo sie z przerazenia widzac ku czemu sa kierowane.
- Przestan natychmiast. Zniszczysz tube.
Nie zamierzala sie zblizac nim on nie przerwie zaklec. Zyla juz moze troszke ale zdecydowanie zbyt krotko jak dla niej.
- Prosze podaj mi ta tube. Mam pewien ciekawy pomysl i wolalabym go sprawdzic poki mam na czym.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]

Ostatnio edytowane przez Midnight : 25-06-2007 o 23:31.
Midnight jest offline