Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2018, 16:11   #18
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ranghar Zobacz post
Ciebie mogę jeszcze przyjąć, bo się najbardziej starałeś, ale na innych nie mam już miejsca.
Dziękować, dziękować i dozgonna wdzięczność.
To nie tak że inni się mniej starali choć może czasem niektórzy, ale czasem po prostu życie się rożnie układa.

Właśnie nie śmiałem pytać czy byłaby szansa na jakąś reinkarnację mojego łowcy bo już się do niego przyzwyczaiłem , ale skoro sam wyszedłeś z taką propozycją to ja jak najbardziej ochoczo ją przyjmuję. Przyzwyczaiłem się już do tego łotrzyka. Co prawda miałem pomysł, żeby to fabularnie było jakoś ciekawie zaproponowania zamiast reinkarnacji pojawienie się brata bliźniaka tak bliźniaczego, że nie dość, że wyglądał, mówił i miał taki sam ekwipunek to nawet myślał tak samo jak brat

Teraz tylko będę odprawiał modły i składał ofiary, żeby mój łotrzyk mógł powrócić i móc spłacić swój dług wierną i ofiarną służbą u MTM.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline