Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2018, 16:58   #8701
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Mam wrażenie, że ta kampania już zawsze będzie kampanią rozległą, o dużym "polu działania", a nie taką lokalną, krążącą wokół kilku tych samych miejsc. Zresztą taka była od pierwszej części. Chyba że się gdzieś ufortyfikujecie.

W sumie pod takie kampanie postacie też powinny być trochę inaczej tworzone. Na przykład wiem, że większość postaci ma w tle fabularnym jakieś wątki osobiste, których realizacja wymagałaby powrotu w rodzinne strony, rozrzucone na chybił trafił po całych Dzikich Krajach, ale nie ma co ukrywać, że większości tych wątków pewnie nigdy nie ruszymy z uwagi na taki a nie inny charakter kampanii. Dobry punkt do FAQ / Tworzenia postaci dla mnie do dodania na przyszłość.
W sumie poza Shillen dla pozostałych trochę przypadkowo wyszło że działamy w Podmroku, to nie jest dla ludzi naturalne środowisko. Teraz jak mamy rozgrzebane sprawy z Glimmerfell, Yleshi Nahei i ghulami to pewnie sporą część kampanii tam posiedzimy.

Wątki osobiste poza Podmrokiem pewnie wrócą później - dla Rashada Mechuiti jest powiązany z głównym wątkiem, a Viridistan pewnie będzie wplątany w jakieś duże globalne konflikty godne wysokopoziomowych postaci. Przypomniało mi się, że będąc w Byrny Rashad wysyłał wiadomość do Barakisa i miał być chyba rzut jak on będzie nastawiony do Rashada i Amiry.

Jeżeli chodzi o magicznych rycerzy, to według mnie 6 zginęło w walce z koboldami i remorhazem, 6 poszło z dziećmi (pewnie szukać Ardina) a 8 jest z nami.

Ja bym nie brał wszystkich sił na misję szukania kapłana, bo będzie problem z logistyką itp. Może np. nasza 6, 4 magicznych rycerzy i 2-3 najlepszych łotrzyków/zwiadowców (ewentualnie ludzi księcia)?

Przy okazji może natkniemy się na mykonidów albo jakiś ślad Jitki.
 
Lord Melkor jest offline