Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2018, 07:33   #4
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację


Witam.

Cieszę się, że wystartowaliśmy i czuje, że zabawa będzie naprawdę przednia!

*Używałeś jakiegoś programu do zrobienia mapki taktycznej? Jeśli tak to jestem wniebowzięty! ^_^

*Jedyne do czego na razie mogę się przyczepić to mało finezyjna nazwa sesji, ale cóż Nie ma co narzekać, sto razy ważniejsza jest rozgrywka ^^

*Cieszę się z tego, że rozgrywamy samouczek, ale jeśli się da chciałbym by miał choć mały wpływ na późniejszą fabułę (choć nie dojmujący).

W każdym razie- Niech Moc Będzie Z Tobą mój Mistrzu Jedi oraz życzę również tego samego pozostałym czytelnikom!

EDIT: Ok. Post już jest. P

Postarałem się opisać zarówno otoczenie (zgodnie z kanonem), stosunek do misji i charakter Khorta oraz pokrótce ekwipunek. Nie dałem decydujących deklaracji, ale skoro używamy mechaniki nie chce by "kości zostały rzucone" przedwcześnie

Mam nadzieję, że osobowość/moralność Lyrio nie jest tak bardzo zdeprawowana jak się tego obawiałeś. Jednak postarajmy oceniać się go po czynach a nie przemyśleniach Staram się grać zazwyczaj bohaterami, którzy postępują podobnie jak ja kiedy znalazł bym tylko się w ich skórze, z ich możliwościami stąd nie mogę obiecać, że Khort będzie kimś przesadnie pozytywnym

Skończyłem wpis na kontakcie z Ziggym, skoro już posiadam takiego droida. Planuje- mówiąc z wyprzedzeniem- wykorzystać jakąś formę dywersji. Talerze komunikacyjne być może nie są zwykłą ozdobą/osłoną a mogą posłużyć do "zhackowania" systemów placówki. Jeśli to się uda (zapewne rzucisz kośćmi) planuje jedną z tych możliwości:

*Najprostsza: Otworzyć drzwi do hangaru.

*Średnia trudność:Włamać się do systemu komunikacji bunkra i spróbować podstępnej dezinformacji. [Jeśli ta opcja wypali, będzie to część szerszej taktyki]

*Ekspercki poziom taktyki spec-ops : Spróbować zablokować wszystkie wejścia i jak wspominałem w poście- pobawić się z wszelkimi możliwymi systemami bunkra mogącymi wyrządzić szkodę istotom organicznym. Nie wiem np. wyłączenie wentylacji, być może do tego podkręcenie temperatury klimatyzacji na maksimum a potem ciche czekanie przez dłuższy okres aż buntownicy wymiękną ;D

Proponuje by mój droid sam zaproponował te trzy opcję sugerując szanse na ich powodzenie- jeśli w ogóle taktyka w stylu ducha/magika będzie dostępna

 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 09-02-2018 o 09:35.
Pinn jest offline