Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2007, 17:33   #35
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- W porządku, chętnie rozejrzę się w mieszkaniu ofiary, może uda mi się znaleźć coś więcej, najpierw jednak przejrzę dane i oczywiście także chcę być obecny przy zeznaniach. W tych sprawach mam wystarczająco dużo umiejętności, które będą się idealnie uzupełniać z Waszą wiedzą, więc jeśli pozwolicie nie będę już dłużej tracił czasu i zerknę na to co nam przygotowano. Jeśli ktoś będzie chciał przesłuchać podejrzaną lub wyjechać na miejsce zdarzenia to niech da mi znać - Alan podniósł rękę nieco do góry ukazując nowy gadżet jaki dostali,- przynajmniej poznamy jak to cacko działa.
Uśmiechnął się i wyszedł do komputerowej sekcji.
"Trzeba się dowiedzieć czegoś więcej o ofierze i podejrzanej, oraz o ich dzieciach, kim byli czym się zajmowali - jakieś szczególne sukcesy, wpadki?"
Alan przed spojrzeniem na raporty z miejsca przestępstwa chciał poznać bliżej osoby z którymi miał do czynienia.
Potem podszedł rzeczowo do wszelkich danych, jakie do tej pory zgromadzono w związku z morderstwem. Analityczny umysł dążył do wychwycenia wszystkich elementów układanki i na jakiś czas skupił się tylko na tym.
 
Eliasz jest offline