Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2018, 22:10   #41
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
-Rozwalisz jeszcze jednego, to nowego zainstaluję Ci w dupie. Może wtedy będziesz bardziej o niego dbał. - Odparł mu z przekąsem Sharaeel.


- Poważnie? Odważny jesteś! Zdajesz sobie sprawę, że to skażony teren i wyziewy występujące w tych rejonach powaliły by nawet Mortarion 'a? Jesteś pewien, że mnie tak lubisz, że chcesz mi tam włazić? - Amon roześmiał się chrapliwie. Na moment niewyszukane żarty pozwoliły mu oderwać się od dość ponurej rzeczywistości i od buzującej w nim wściekłości.

Potem wysłuchał wieści na temat podchodów buntowników.
Czego mogli chcieć od Chóru? Nie był to tak znaczący komponent dla działania statku...

- Sharaeel, dasz radę zająć się tą torpedą z wirusem? Beshan i ja jesteśmy zajęci.
- Beshan? Co oni mogą chcieć od chóru? Myślisz, że mają psykera i chcą użyć miejsca by uderzyć jakąś przeklętą czarnoksięską sztuczką w nas wszystkich? Możesz ewakuować swoich astropatów i wyłączyć lub uszkodzić sprzęt, by nie mogli tego użyć? Dało by nam to czas, by pozamiatać tutaj wpierw. a potem ich odwiedzić.
 
Ehran jest offline