Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2018, 00:31   #43
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Pierwszą uwagę Beshana zignorował, nie było sensu teraz kłócić się o to kto kiedy jakim pomysłem zarzucił. Jednakże po drugiej już wypadało zareagować.
-Chodzi mi o same pojazdy, nie środki transportu. - Odpowiedział, by po chwili uściślić. - Zamierzam podłączyć układy wydechowe do wentylacji i wytruć tych skurwysynów spalinami z dodatkiem paru moich specyfików. Jak sądzisz, po co wysyłałem wam koordynaty sektorów których macie unikać? Tam puszczę dym. Zostaw moim serwitorom kilka tych messiańskich ustrojstw, co kopcą jak zepsute czołgi i będzie dość. Resztę sobie bierz i jedź choćby do serca Wrzeszczącego Wiru. - Wyjaśnił, nie potrzebował przecież wszystkich wehikułów ze świątyni desantowej.
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.

Ostatnio edytowane przez Eleishar : 10-02-2018 o 00:34.
Eleishar jest offline