Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2018, 12:37   #6
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ok, post jest. Stawiam na szybkie, krótkie posty. Pominąłem jakieś większe deklaracje mechaniczne, bo skończyło by się IMO na większym chaosie i moim zniechęceniu do rozgrywki '(^_^)

Uścislając:

Kieruje się najbardziej "delikatnym szlakiem" do drzwi hangaru. Postanowiłem również nie bawić się w konspiracje na komunikatorze z Ziggym chyba, że zawsze zakładasz możliwość podsłuchu i idziemy w tak dużą immersję (czyli ogólnie używać nie tylko szyfrowanych połączeń a krypto-języka w celu uniknięcia rozpoznania jeśli wróg podepnie się pod mój system komunikacyjny).

Używam wyjętej snajperki dopóki nie wejdę bezpiecznie do kompleksu- chyba że sugerujesz inaczej. W Battlefroncie 2 pomimo małego czasu gry specjalistą zauważyłem, że nawet strzał z biodra przy używaniu kar.prec. daje niezłe efekty- więc nawet jeśli Gadzinka mnie wykryje oddam szybki strzał (co w parzę z moimi umiejętnościami daje duże szanse sukcesu). Kiedy znajdę się w hangarze przechodzę na dwa ciężkie pistolety oraz dokonuje sprężenia między tymi blasterami a systemami celowniczymi hełmu

Chce by prolog nie był za długi, więc spokojnie jeśli nie zajdą jakieś komplikacje możesz skończyć swój post w magazynie- gdzie jak wspominałem Ziggy`emu chce sprawdzić ile zasobów narkotycznych tam się znajduje. Powiedzmy że sam dałem sobie cel poboczny, bo Bounty Hunter nigdy nie narzeka na dodatkowe kredyty

PS: Przyjąłem opierając się na Elite Dangerous (w która to gra okazała jak na razie zbyt hardcore`owa), że PROROK ma trzy główne systemy, których aktywację/moc mogę regulować i dostosowywać zależnie od sytuacji. A więc są to:

SYSTEMY BOJOWE (czyli głównie siła ostrzału, wspomaganie celowania, rakiety).

SYSTEMY NAPĘDU (prędkość maksymalna, manewrowanie, tempo zmian w ciągu oraz szeroko pojęta działalność hipernapędu)

SYSTEMY DODATKOWE (regeneracja tarcz, pozostałe podzespoły obronne, podtrzymywanie życia, potencjał skanerów itp.)

To tylko moja sugestią i nie oczekuje, że je wprowadzimy. Chodzi mi głównie o immersję oraz klimat

"

-ZIGGY SIEDZĄ NAM NA OGONIE! ZWIĘKSZ MAKSYMALNY CIĄG ORAZ KIEDY TO MY SIĄDZIEMY NA ICH TYŁKACH PRZEKIERUJ CAŁĄ MOC NA ATAK! PRZYWALIMY IM SALWĄ LASEROWĄ!


"

No tak by to mogło wyglądać już w czasie kosmicznych potyczek na które całym sercem liczę
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 10-02-2018 o 12:45.
Pinn jest offline