Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2018, 14:47   #587
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Jestem przekonany że nie wiedzą. Zaryzykuję twierdzenie że nawet Beshan sam nie wie.
Obstawiam że to co pojawiło się w wizji - to co wiedzą złotoocy - to tylko okruszek tego co wie jakiś większy wróg. Co ideowo jest identyczne z tym że przyszło ze złotym świałem o którym wspomniałeś.
Już tak pomijając że wiedzieć to jedno, a zrobić to to drugie.

Mamy zaginionych Radnych. Kaliban jest zaginiony w akcji, niepotwierdzone są losy Setebosa i Charona (Beshan nie znalazł ciał, a szukał). Reszta jest w znanych miejscach i niezdolna do działania.
Jakby coś, uwagę o tym że trzeba potwierdzić status tej 3 i że Hydra, Sykorax,
Proteus i Nix & Styx są na pokładzie medycznym Beshan przekazał ([Wh40k: BC] Mroczne Legendy) jako nagranie głosowe.
Mają (mieli) więcej techników, w tym squata, więc definitywnie całkiem bliski krąg i raczej bezproblemowy dostęp do części tajemnic (ale tego postacie nie wiedzą).
No i zawsze są jeszcze przyboczni wszystkich po kolei.

W ramach dostosowania się do gawędy weteranów-przyjaciół dobrowolnie zobowiązałem się do nie czytania myśli postaci graczy i dopóki ktoś tego nie złamie, to będę się tego trzymał ;p

Teoria do rozpatrzenia: sami astropaci im powiedzieli. Coz, you know, są astrotelepatami ;p
W ramach błysku udało im się przekazać wiadomość bez pozwolenia czarnoksiężnika, na chwilę wyrwać się z okowów. Przyjmując że błysk dosłownie był błyskiem Astronomiconu na Terrze, to Dead Emprah lekko mógł zrobić nam taki psikus. Ale jeżeli to jakaś machinacja demona Tzeentcha to też do zrobienia. Nawet sam przypadkowy błysk, bez kogoś kto za nim stoi mógłby wystarczyć.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 11-02-2018 o 20:27.
TomBurgle jest offline