Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2018, 22:36   #73
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Nie zgadzam się, na zmianę sensu przeprowadzonej przeze mnie z innym graczem rozmowy, po tym jak ustaliliśmy że rozmowa jest skończona, wychodzę z doca i kolega publikuje treść. Kolega zmieniając sens swoich wypowiedzi wypaczył sens moich. Przykład nr 1 postać kolegi mi nie odpowiedziała, tylko gdzieś poleciała i wróciła przynosząc narzędzia w konsekwencji czego moja postać wyszła robić, bo nie widziała sensu w staniu i czekaniu, wprowadzona zmiana nie jest kosmetyczna a zmienia sens całej sceny. Dalej wprowadzane zmiany sprawiły, że wypowiedzi mojej postaci straciły sens. W końcu ustaliliśmy, że jesteśmy w bunkrze, a nagle okazuje się, że w tekstach Ferada jesteśmy przed bunkrem a w moich w środku. Która z naszych postaci ma złudzenia? Jeśli tak ma wyglądać nasze pisanie od dziś rezygnuje z doca.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 13-02-2018 o 22:45.
Wisienki jest offline