Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2018, 23:01   #74
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zasady z których ja korzystałem pisząc w gdokach:
- Jedna osoba pisze. Reszta czeka.
- Gdy ktoś skończy pisać stawia znak „*” i nic już w swoim tekście nie zmienia (poza korektami błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych).
- Przy wstawianiu gdoca na forum wstawiający wprowadza tylko zmiany wyglądu (justowanie, wciecia, kursywy i pogrubienia). Czasem kończy tekst jakimś przemyśleniem postaci, które nie ma wpływu na innych graczy.

Wszystko jest do ogarnięcia przy wzajemnym zrozumieniu i szacunku.
Shrek proszę przywróć w gdocu ostatnią kopię którą widziała Wisienki, a potem zedytuj posta do tejże wersji.

Tak jak wspominałem wiążącą dla mnie wersją są posty na forum w temacie sesyjnym. Reszta ma jedynie Wam ułatwiać komunikację. Można prowadzić dialogi przy użyciu samych postów. Nawet jeżeli w danym poście postać mówi tylko jedno zdanie. Wtedy macie sporo miejsca na ekspresję. Opisanie zachowania, odruchów, postawy, tonu głosu.

I przede wszystkim szanujemy siebie nawzajem i swój czas.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline