Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2018, 10:57   #839
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Miszczu to ja mam kilka uwag i sugestii

Cytat:
Akcja posta którego wstawiłem rozciąga się na jakieś 4 godziny. Na początku były w infirmarzu pod Waszą opieką i pod opieką braci z Mogilna. Po scysji z Simonicą dzieci zostały przez Cyganów zabrane i zapakowane na wozy taboru. Mnisi ich nie powstrzymali, gdyż biegali wkoło tlącej się biblioteki.
Anna zabiera do infirmarza Gerge i Fyodora, więc na pewno ot tak sobie ludzi nie pozabierają, a zakonnica bardzo chciałaby pogadać z Simonicą.

Cytat:
Zanim jednak odpowiem na to pytanie proszę daj mi znać czy Fyodor decyduje się na jakieś dokładne oględziny Michal, czy też inną formę bezczeszczenia zwłok. Pewnie w tej kwestii Simonica będzie mieć jeszcze coś do powiedzenia

Bez waszej ingerencji Cyganie zabiorą ze sobą ciało Michal i urządzą jej godny pochówek z dala od Waszych oczu.
Anna poprosiła Michaiła o to by mogła zajać sie zwłokami Michal i ten chyba bardzo się nie opierał. Więc proszę by obaj panowie dyskutowali najpierw z biedną zakonnicą

Cytat:
Aiko, przepraszam, że nie było mnie wczoraj na gdocu. Późno skończyłem pracę.
Cóż było mi bardzo smutno i potwornie tęskniłam, teraz oczekuję rekompensaty.
 
Aiko jest offline