Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2018, 21:43   #80
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kilka metropolii ma dostęp do zasilania, które pozwala na oczyszczanie wody i inne tego typu wygody. Natomiast większość ludzi nie ma dostępu do wody pitnej.

Co do łazienek, pryszniców i innych... cóż, wszystko zależy od podejścia właściciela do higieny.

Nie działa kanalizacja, nie ma działających usług asenizacyjnych. Toalety najczęściej są dziurami wykopanymi w ziemi. Co mądrzejsi wykorzystują cenny nawóz w uprawach.

Prysznic jest w miarę prosty do ogarnięcia, bo mamy dziurawe wiadro i jakiś zbiornik deszczówki, z którego wlewamy wodę do tego wiadra.

Tyle, że 15 litrów wody, to kilka dni życia albo jeden prysznic. Życie w czystości jest kosztowne, co nie znaczy, że nieosiągalne.

Także ShrekLich proponujesz niewiaście łazienkę, to opisz co tam można zastać
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline