Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2007, 22:20   #34
Ercekion
 
Reputacja: 1 Ercekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skał
Archiwum znajduje sie oczywiscie w siedzibie zakonu, i nawet jesli tam pojedziemy nie jestem pewien czy odpowiednie zwoje zostana nam udostepione. Pozatym podroz moze zajac zbyt wiele czasu. Nie wiemy jak duzo nam go zostalo. A z tego co poamietam Oko jest poteznym artefaktem demonicznego pochodzenia. Zdolnym odbierac zycie ot tak bez zadnych problemow wszystkim na ktorych padnie jego spojrzenie. Narazie musimy otworzyc ta tube. Salvadorze prosze podaj ja elfce, moze ona ma jakis pomysl. Jesli to nie zadziala to jestem prawie ze pewny iz "Tyrael" bedzie wstanie ja przeciac. Mimo spokojnego tonu, na twarzy palladyna maluje sie niepokuj. Jego poorana zmarszkami i bliznami twarz chmurzy zmartwiona mina, powodujac iz wyglada on conajmniej niepokojaco.
Jesli nie powstrzymamy tego spisku na czas, wszystkie krolestwa moga byc w powaznych tarapatach. Puszcze gonca do siedziby Zakonu ale uwazam iz my nie mamy czasu d ostracenia by udac sie tam osobiscie. W ten sposob jesli polegniemy pozostanie przynajmniej nadzieja iz inni podniosa po nas ten ciezar.
 
Ercekion jest offline