Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2007, 22:47   #13
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Hymm, ja sie wypowiem z mojego punktu.
Świat 40 000 znam niestety bardzo niewiele, tyle co zdążyłam znaleźć na sieci, ale z założenia nie zamierzałam grac fanatykiem < wrodzony em, uraz do tego typu postaci>a gra Siostrą była jedyną logiczną opcją do gry --'', ale jeśli zachowanie mojej postaci będzie rażąco nie pasować do tego co powinno być, to proszę bardziej obeznanych w temacie współgra czy lub któregoś z mg o wskazówki...


ps. Jeśli znacie jakieś strony z logicznym i pełnym opisem uniwersum 40 000 to bym prosiła o zapodanie adresów na pw, bo niestety mi nie udało sie jak dotąd żadnych większych konkretów, prócz opracowania na pewnym forum niczego znaleźć...nie robi różnicy czy po polsku czy po angielsku.

ps. 2
hmmmmm, nie wiem czy to co jest w odnośniku w sesji to owa poprawiona, większa mapka, ale jak dla mnie to ona jest ciut mało czytelna...
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline