Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2018, 11:03   #13
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
- Rozkaz, rozkaz, Panie Lyrio. Chciałbym jedynie zaznaczyć, że to może nie być takie proste. Jakie wsparcie mogą mieć zbiegli niewolnicy? Chwileczkę, PROROKA właśnie musnęła wiązka skanująca. Zostałem wykryty. Małe statki przyspieszają. Nadają wiadomość… przesyłam.

Na wizjerze Lyria pojawiła się wielka, zwierzęca, futrzasta twarz.


Wookie o czarnym futrze wściekle ryczał coś do mikrofonu, co chwila prychając i potrząsając głową, a stojący obok, zielony droid protokolarny śpieszył się z tłumaczeniem.



- Do eee… wszystkich istot um… myślących, których rodzicielki udzielały odpłatnych usług erotycznych i zadawały się z Dianogami, jesteście proszeni o natychmiastowe zaprzestanie jakichkolwiek działań mających na celu uszkodzenie Twi’leka znanego jako Zaaine. Wyżej wymieniony jest własnością Jego Wielkości Hutta Zonnosa i każde działanie na szkodę własności Jego Wspaniałości spotka się z karą, która rozpocznie się od siłowego usunięcia waszych kończyn z gniazd stawowych, następnie zostaniecie eee, ojej, ojej. – Droid zerknął w bok na ryczącego wściekle wookiego.
- Konsekwencje niezastosowania się do poleceń wysłanników Jego Oślizgłości będą dla was bardzo poważne. – droid zakończył poważnym tonem.

- Panie Lyrio, nie mam dostępu do HoloNetu, więc nie mogę sprawdzić tego Zonnosa, ale tych wookie mam w bazie danych łowców nagród. To Czarne Furie, grupa przestępców, wygnańców ze swojej planety. Ich liczebność jest szacowana na około 30 osób. Jako że Kashyyk, ich rodzinna planeta jest obecnie pod władzą Imperium, nie ma za nich nagrody. Obecnie pracują jako najemnicy. To poważna sprawa, bo oni nie należą do tanich.

W międzyczasie czujniki hełmu uporały się wreszcie ze skanowaniem bunkra. Wyraźnie widoczne były trzy postacie w centrum dowodzenia we wnętrzu.
- Panie Lyrio, jeśli chce pan wchodzić siłowo, to teraz jest na to ostatnia szansa. Oni będą tu za mniej niż 10 minut, a nie wiem czy chcemy tłumaczyć im się z trupów tych zbiegów.
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.
Prince_Iktorn jest offline