Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2018, 14:18   #188
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
Franciszek popatrzył zdziwiony na mężczyznę Długo milczał, może wciąż zaskoczony wypowiedzią, może rozmyślający jak odpowiedzieć.
Weterynarz miał nieodparte wrażenie, że Marek był sprawcą pogorszenia się zdrowia jednego z pseudokibiców. Nie znał jednak powodów całego zdarzenia, więc wstrzymał się z oceną.

- Entliczek…? Co to, jakaś nowa forma zabawy w Słoneczko? Czyżbyś mnie właśnie zaprosił na orgię? - Wilkołak zaśmiał się na pokaz, chcąc obrócić całą sytuację w żart… niestety, nie udało mu się odebrać powagi i podszytej mrokiem wypowiedzi Krzykowskiego.
- Wiesz no… ja aż taki imprezowicz nie jestem… Co zrobił, że zalazł ci, aż tak za skórę? - spytał, chcąc wyciągnąć jakieś informacje.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline