Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2018, 11:10   #9
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
W coraz większej ilości cRPGów rezygnują z sensownej warstwy fabularnej, dobrze napisanych dialogów i jakichkolwiek możliwości wyboru na rzecz "akcji".
Albo masz skróconą opcje wypowiedzi (albo opis) która w pełnej formie brzmi zupełnie inaczej i ma kompletnie inny wydźwięk (zdarzało mi się cofać się do ostatniego punktu zapisu żeby inaczej poprowadzić dialog który okazał się nie taki jak chciałem)

Cytat:
5. Brak opcji save'ów robionych przez gracza a wtrynione zamiast tego save'y automatyczne z dziwnymi check-pointami. Ugh...
Cytat:
Brak możliwości zapisu gry w niektórych produkcjach. Jestem w stanie zrozumieć brak zapisu w trakcie walki, ma być trudno i losowo. Ale czasem chce się wrócić do jakiejś dawnej, pięknej lokacji, ale jest tylko pojedynczy autosave... (patrz DMC, Hellblade i inne tego typu).
System autosave podejrzewam o celowe wydłużanie na siłe rozgrywki

Także to ze żeby pójść inną ścieżką MUSISZ zacząć grę od początku (no chyba że wyłuskasz save i przekopiiujesz do innego folderu)

Klasycznym wkurzającym przykładem chciećpointa jest walka na zasadzie fala za falą za falą i boss, i ten boss zazwyczaj ma jakiś słaby punkt który trzeba dopiero rozpoznać ale żeby to znaleźć każdorazowo musisz się przebić przez parę fal wrogów
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem