Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2018, 14:07   #149
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Zbysiu
Jesteś przerażony zachowaniem Lucyny. Widziałeś już ludzi piorących się po pyskach siekierami, zajadających własne buty i innych dziwolągów zasługujących na własną przestrzeń w bezmiarach kosmosu. Popatrzyłeś, wraz z przebywającymi wokół krasnoludami, na wyczyny elfki i doczekałeś się finału tej rosochatej gry z własnym mózgiem - dziołcha polizała podłogę, po której przed chwilą stąpaliście, a widniały na niej brązowe ślady (w sumie i bez tego polizanie jej można było przyrównać do samobójstwa poprzez oszukiwanie trolla podczas partyjki kanasty) i ruszyła w kucki z doczepionym do tyłka wózkiem. Ale...chyba dobrze prowadzi...

Masz we krwi jeszcze 16 promili, więc Twoja mózgownica jeszcze jakoś daje sobie radę. Nie wiesz co będzie po wytrzeźwieniu...


Lucyna
Wózek ciężki w pytę. Nie wiesz jak udało Ci się załadować miecz, ale wielu rzeczy nie wiesz i żyjesz, więc czy jest to de faktor istotne? Chyba dostałaś przepukliny, ale w sumie nie wiesz na czym polega, więc zgodnie z zasadą mówiącą o słodkiej niewiedzy powoli poruszałaś się przed siebie, niczym elf tropiciel...yyy...pies tropiący.

Chyba poszli do łaźni. O-oooo, zaciukają Twojego towarzysza w mokrym otoczeniu, a to perfidne dranie. W sumie po raz kolejny nie wiedziałaś czy ma to jakiś istotny sęs, ale Twój brak rozsądku stwierdził, że chyba ma skoro tam go wzięli.

Za jakieś 500 metrów wyzioniesz ducha od ciągania Mieczysława, bo tak zwie się miecz, zgodnie z doczepioną do niego ulotką promocyjną na artefakty (0,5% upustu, jeśli masz brodę, mniej niż 145 cm wzrostu, ósemkę dzieci, cycki, zaszyty odbyt i jadasz na śniadanie gronkowca z sosem tabbouleh). Może się załapiesz, tylko nie wiesz jak urżnąć sobie bezpiecznie nogi, aby załapać się w wymaganiach dotyczących wzrostu. I ile to jest 0,5%?


Niewiedza
- Mam dość, za dużo pracuję!!! - powiedziała Niewiedza patrząc na Lucynę. - Zacznij myśleć TĘPA BABO! MAM NERWICĘ OD PRZEPRACOWANIA!!! Chcę odpocząć!!!

Rozum
- Na emeryturze od drugiego roku życia. Wąchajcie moją zajebistość, hahahahahaha!

Nerwica
- Ej, nie jestem niczyją własnością, odwal się - odpowiedziała Nerwica Niewiedzy próbując jednocześnie nawlec igłę na nitkę, czy nitkę na igłę...aaaa...jeden ch....
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline