Wątek: Pimp my ride!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2005, 11:34   #6
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Improwizacja mode.
Pomysł który właśnie wpadł mi do głowy. Czemu wszyscy biorą wielkie ciężarówki, lub pochodzne?
Mój pomysł to motor(a wibierajta jaki chceta) z urzadzenie do "koszenia trawy". Dwie piły/ostrza/stalowe linki słuzace do tworzenia efektu "ścinania z nóg". Wynalazek w sam raz dla posranca żądnego adrenaliny. Za to takim żelastwem mozna pobawic się w Detroit, w koncu w mieście powoli rozwija się liga motorowa.

Innym dodatkiem do motoru mogła by być prosta metalowa płyta po jedej stronie motoru. Ponieważ niektórym nie wystarcza sztuczka kładzenia motoru, to zadowolą sie ślizganiem ww. sprzętu.

Z bardziej kosztownych bajerów to mogę zaproponować podczepienie karabinu pod kierownicę. Dewiza "w którą strone jedziesz, tam strzelasz" może stać się twoją.

Zawsze można dodać proste schowki na broń wielkości pistoletu ale pewnie dla Ciebie to żadna nowość.
Mała odmiana urządzonka kładącego miny na drodze. W wersji dla twojej maszyny mozemy podczepić mały grantanik. Czy da się odrazu 2? Jasne, ale najpierw wytłumacze jak to działa: granatnik skierowany jest pod takim kątem żebyś mógł wytrzelić i wiedzieć że spadł na maske samochodu. Problemem moze być wyrzuceniem takowego na maske tira.. mówiłeś że chcesz dwa? Zadnen problem..

Podsumowując, mozna pare rzeczy wymyślic ale trudno sie powstrzymać przed umieszczeniem rakietnicy na podwoziu .

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 21:37 ]
Second attack!
Kolejna partia pomysłów do motorów.

1. Coś dla ludzi którzy uciekają - prostora i efekt - zamontować przy rurze wydechowej "mały" miotacz ognia. Na ludziach z tyłu napewno zrobi wrażenie.

2.Mała wyrzutnia kolców, coby porozwalać opony tym co Cię gonią.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem