Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 13:25   #92
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
-Skoro wiąze nas "rodowe przeznaczenie" to chyba oznacza to że choć troche jestem taki jak Ty... Nie jesteś skazana na samotność... ja też nie...-powiedział poważnie by pochwili znów dodać żartobliwie-Zresztą ja też lubię wyzwania i ciężko mnie przestraszyć-mrugnął do niej-Ehh wy kobiety zawsze musicie opowiadać facetom o swoich byłych...-zaśmiał się.

Przytulił mocno Sare i delikatnie przejechał dłonią po jej ręce. Miała jedwabiście gładką skóre. Nagle rozbudził się z zamyślenia.
-Chyba powinniśmy już iść... w końcu przyjechaliśmy tu pracować...-powiedział obojętnie. Wolałby tu zostać z Sarą ale obowiązki i ciekawość wzywały...
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline