Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2018, 02:54   #519
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
„To zaczyna być powoli nudne
Westchnął do siebie w myśli barbarzyńca podchodząc po topór. Przy okazji zauważył czarny kamyk leżący nieopodal. Jego barwa opalizowała w delikatnym świetle kaganków. Bez głębszego zastanowienia schował go do sakiewki.
- Oj Ryfui znowu dałaś się poharatać. Może jednak powinnaś się trzymać bliżej mnie. Lepszego ochraniarza tutaj raczej nie znajdziesz – wyparował z głupim uśmiechem. Topór znowu spoczął przypięty do paska. Thorwaffe i tarczę cały czas dzierżył w rękach. Ktoś próbował ich postraszyć więc o skradaniu się nie było już mowy. Trzeba było przeć do przodu.
- Nie sądzę, żeby to miało jakikolwiek sens – zareagował na słowa kapłana. – Ale nie ja tutaj jestem od myślenia. Dorwijmy jednak szybko to co spowodowało ten bałagan. Mam niedobre przeczucia co do tego miejsca.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline