Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 14:34   #16
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Sir Herbatko (kurde, mam odmieniac login?, ale jak dasz możliwość spamowania może znaleźć Ci się ktoś, kto zacznie testować swoją cierpliwość. I o tym właśnie Ci pisałem.

Co do krótkich postów w rekrutacjach to poczytaj wyżej, Soli sprawę wyjaśnił.

Wiesz, bywałem na różnych forach, sprawy kulturowe i socjologiczne nowych mediów wykładam na uczelni. M.in. ze studentami dyskutuję o forach i roli moderatora. I nieodmiennie dochodzimy do wniosku, że mod musi być (to raz), dwa - choć jego działanie jest kontrowersyjne i zawsze jest oskarżany o stronniczość, to jest on niezbędny, bo niestety środowisko Sieci jest na tyle specyficzne, że to, czego byś w komunikacji face-to-face nie powiedział (albowiem wykazujesz się jakimś tam poziomem empatii) w necie przejdzie bez problemu. Idealny mod byłby taki, który jest tylko modem, z nikim z użytkowników kontaktu nie utrzymuje, nie działa na forum, postów nie pisze. Wtedy fakt, postrzegany może być jako bezstronny. teraz pytanie, zakażesz Kutakowi, Milly etc. pisać ?
Sprawa trudna do rozwiązania.
W przypadku Rhamony modzi postąpili słusznie - ostro, jasno dając do zrozumienia, jak nie należy postępować. A to , że Kutak napisał, że to sprawa osobista, wyjaśniaj z Kutakiem. Ja nie wiem, co miał na myśli.

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline