Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2018, 03:07   #1504
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Tak, no za wszystko. Dla mnie ważne żebym te ćwiekowaną miał. Reszta to problem wyższych rangą. Jak coś zostało na piwo to daj znać. Komendant może mnie cmoknąć bo za kradzione towary mamy prowiant i ekwipunek, a gildia niech mnie nie denerwuje bo swoją założe. Wiem jak wyglądają. Jak chcą zwrotu pieniędzy to niech im ten co zabrał towary płaci. Z resztą jak się wkurzę to zabiorę swoich ludzi i pójdę za Brockiem, a oni niech się sami bronią

Edit.
Skoro miasto chce niepodleglosci od księżnej to i tak im przysluge robimy ze ich bronimy, wiec bez krzyków mi tu bo Barona pałką zdzielę tak, że się obudzi dopiero w połowie drogi do Nuln.
PS. Edytowałem karte w panelu. Brakowało tam nowego sprzętu. Już się pogubiłem ze złotem więc napisałem 650 już za te wozy i jedzenie
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 26-02-2018 o 05:02.
Baird jest offline