Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2018, 14:01   #91
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Skasowała mi się odpowiedź... Więc w skrócie:
1. Można stosować, tylko trzeba oznaczać, żeby sobie ludzie krzywdy nie zrobili. Szlachta nie ma wyłączności na polowania, nie trzeba licencji
2. Rutyna oznacza, że mając odpowiednio wysokie statystyki i umiejki, można niektóre rzeczy robić bez testów. Jak chcesz dokładne wartości, to sprawdzę wieczorem albo jutro, teraz nie mam podręcznika pod ręką.
3. Nie ma co turlać - spodziewacie się mroźnego pustkowia, przez które musicie się w piątkę przeprawić. Jak długo będzie trwała podróż powinno wam się udać ustalić, jak zdobędziecie mapę. A na miejscu zastaniecie ruiny świątyni, cokolwiek to znaczy - więc zakres od epickich wojen bogów, przez nieumarłych do paru zamarzniętych szczurów.
4. Zakładanie wnyków itd. podchodzi wg mnie pod myśliwego, nie ma co tworzyć kolejnych zdolności niepotrzebnie.

Co zaś napisaliście i natworzyliście, przeczytam dzisiaj. Jak coś będzie nie tak (tylko dlaczego miałoby być?), to dam znać. Odpiszę najszybciej jak się da, tylko muszę się odgruzować z zaległych sesji, bo tydzień przestoju okazał się być obfity w zaległości.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline