Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2018, 22:56   #654
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Hue hue


Dobra panowie.
Mam niemal wszystkie odpisy co mają się pojawić w głównym wątku.

Eleishar. Daję Ci czas do środy wieczorem.

Jak nie masz pomysłu na swoją własną akcję to napisz, że wciąż szachujesz buntowników spalinami (to ważne) i, że w jakiś sposób wspierasz któregoś z Radnych w jego działaniach, to przynajmniej zapewnisz mu bonus.

Btw panowie...
Bo chyba zostało przeoczone
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
BTW...
To w sumie mija czas, to daje waszym ludziom czas na mobilizację, więc kolejni powinni się mobilizować.
Powiedzmy, że macie w tym momencie kolejnych 300 ludzi (z czego 100 to wasi gwardziści) do rozdysponowania.

Wojskowi uzbrojeni w standardzie IG, a cywile co drugi ma jakąś broń (z czego 80% to broń krótka).
I pamiętajcie proszę, że cywile są cywilami nie bez powodu =p
Oni są bardzo wrażliwi na straty morale (szczególnie gdy zaczyna się lać krew) a nawet pomijając je.

Macie też informacje, że w ciągu kolejnych pół godziny zbierzecie kolejne pół tysiąca wojskowych (plus 2 razy tyle cywili).
Liczby mogą ulec zmianie po kilku rzutach które mnie czekają
Napisałem, a nie widziałem żadnych planów pokierowania nimi... choć szczeze mówiąc jeszcze nie czytałem ostatniego posta Ehrana i Toma, więc jeśli oni ich gdzieś rozdysponowują to zignorujcie tę część posta =p
 
Arvelus jest offline