Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2018, 12:15   #99
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Bianca spojrzała na Bardaka z lekkim uśmiechem.
- Nie oceniam cię, Bardaku i nawet przez myśl mi nigdy nie przeszło to, o czym oni mówili - powiedziała, celowo nie chcąc używać słowa "tchórz". - Pokazałeś nam, że nie boisz się walki i jesteś w tym naprawdę świetny, dlatego nie powinieneś przejmować się paplaniem twoich braci. W ogóle nie powinieneś się przejmować niczyją opinią. Nic o tobie nie wiedzą, a ja sama chciałabym mieć tyle odwagi, co ty. - Wyszczerzyła białe ząbki. - Poza tym mam wrażenie, że jeszcze im pokażesz, ile jesteś wart.

Zmarszczyła brwi, zerkając w stronę świetlicy i po chwili znów przeniosła spojrzenie na krasnoluda.
- Co do tej drugiej obietnicy, o której wspomniałeś, nie chcę być wścibska i ciągnąć cię za język, więc życzę ci tylko, żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli. No i mimo wszystko będę trochę samolubna, bo biorąc pod uwagę, co się stało z Armandem, mam przeczucia, że czeka nas tutaj coś złego i dobrze by było, gdyby jednak przysięga Zabójców nie wypełniła się aż tak szybko, bo z pewnością będziemy cię potrzebować. Twojej odwagi i umiejętności. - Zakończyła.
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.
Layla jest offline