Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 15:28   #38
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Shy odprowadziła wzrokiem Alana i spojrzała na obu mężczyzn.
- W takim razie, panowie, trzeba brać się do roboty - podniosła się z krzesła.- Myślę, że Jack - odwróciła twarz w stronę Wolfe'a - i ja moglibyśmy przejść się do aresztu i porozmawiać z Kate Lewis. Zobaczymy, co nam powie na wstępnym przesłuchaniu.
- Mark,- przeniosła wzrok na Degasa - w depozycie znajdują się chyba wszystkie ważne dowody i przedmioty osobiste zarówno ofiary jak i podejrzanej.- Schowała laptop do torby.- Mamy dostęp do wszystkich dowodów i akt więc nie ma problemu. Możesz mieć zabawkę pana Lewis'a najpóźniej za pół godziny.
Zebrała żakiet w dłoni.
- Powiadomimy Jane i Alana i możemy iść.- Ruszyła w stronę drzwi.- Jeszcze tylko się wprowadzę.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline