Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2018, 17:11   #28
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Wink

Wow, post pierwsza klasa! Naprawdę zaszalałeś w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa

Moja odpowiedź prawdopodobnie pojawi się za jakiś czas.

Raz- jest dużo materiału do ogarnięcia, więc mam zamiar się rozpisać i dopracować całą odpowiedź.

[Tu pytanie- mogę nieco opisać zarysy moich towarzyszy w nienachalnej manierze, głównie z perspektywy Khorta?]

2. Mam nieco niesprawne dłonie i muszę je podleczyć, więc najwcześniej jutro dam radę rozpocząć pisanie (niestety jak sam napisałeś bacta jest droga oraz niedostępna w naszej Galaktyce ;D).

***

Twoja propozycja na awatar Sane'a jest jak zdecydowanie miła dla oka i bardziej pasuje mi od mojej propozycji. W takim razie pomińmy moje wcześniejsze deklaracjei niech Lyrio oraz Sane będą rówieśnikami lub nawet niech mechanik okaże się nieco młodszy.

***

Zasadniczo mogę odpisać szybko jutro pokrótce dając tylko szybką odpowiedź na reakcję.

Ogólnie jak mówiłem zależy mi na zregenerowaniu sił oraz lekkim odsapnięciu.

Dodatkowo mam prośbę- zaczęliśmy z prawdziwej petardy, dlatego jeśli to możliwe chciałbym nieco zwolnić tempo akcji na pewien czas. Nie mam na myśli "tempa" odpisów tylko natężenie wydarzeń w grze. Ostatnie kilka kolejek naprawdę wycisnęło ze mnie wiele plus to moja pierwsza sesja z prawdziwą mechaniką

Standardowym trickiem w opowieściach jest przecież, że jak zaczyna się od wielkiego napięcia a potem bohater strasznie obrywa to zbiera siły by ostatecznie wszystko rozstrzygało się w wielkiej bitwie

To tylko moja propozycja, zrób jak uważasz, ale ostrzegam zaczynałem czuć się już lekko zmieszany tymi wszystkimi twistami

PS: Wielki szacunek za tak świetne i szczegółowe prowadzenie w świecie Gwiezdnych Wojen- zdecydowanie widać, że to Twój konik z czego niezmiernie się cieszę
 
Pinn jest offline